Endro Antislip


ENDRO ANTİSLİP

Düşme kazalarının büyük çoğunluğu ıslak ve kaygan zeminler nedeniyle meydana gelmektedir. Bu tip zeminlere EndroSlip solüsyon uygulanarak, insan sağlığını ve güvenliğini tehdit eden bu problem ortadan kalkmaktadır.
EndroSlip zeminlerin görünümünü, estetiğini ve desenlerin güzelliğini  etkilemeden, yüzeyde gözle görülmeyen boşluklarını doldurarak zeminin ıslak olduğunda kayganlığı etkin olarak ortadan kaldırır. EnderoSlip, zemin ıslandığı zaman kabarır ve kaymayı engeller. Uygulama bir kaplama yöntemi olmayıp, solüsyon yüzeyle temas edip görünmez ve uzun süren bir etki sağlar.

KULLANIM ALANLARI
* Oteller

* Süper Marketler
* Restoranlar
* Okullar
* Hastaneler 
* Banyolar
* Mutfaklar
* Tuvaletler
* Yüzme havuzları

ÖZELLIKLER
* Islak ve kaygan zeminlere uygulanır.

* Uygulanan yüzeyde etkisini anında gösterir.
* Kullanımı kolaydır.
* Uygulanan yüzeyi aşındırmaz ve zarar vermez.
* Kayma ve düşme riskini tamamen ortadan kaldırır.
* Bakterileri öldürür ve  üremesini önler.
* Çevre dostudur.
* Yemek üretim alanları için uygundur.
* Sürtünme katsayısı yüksektir.
* Sertleşme zamanı yoktur.

EndroSlip uygulandığı yüzeyin sürtünme katsayısını artırarak kaymayı ve düşmeyi önler.

KULLANIM AMACI
Kazaların büyük çoğunluğu ıslak/kaygan zeminler nedeniyle düşmelerden oluşmaktadır. Bu tip zeminlere anti-slip uygulanması ile bu problem ortadan kalkmaktadır.

NASIL ÇALIŞIR ?
EndroSlip, taş zeminlerin estetik güzelliğini ve desenlerini etkilemeden, yüzey boşluklarını değiştirerek zemin ıslak olduğunda kayganlığı etkin olarak ortadan kaldırır. Islak/kuru zemin geçiş bölgelerinin kayma açısından emniyetli olmasının sağlanması için ayakkabı tabanındaki nem bile kaymak için yeterlidir

EndroSlip, zeminde gözle görülmeyen çukurlukları doldurur. Zemin ıslandığı zaman kabarır ve kaymayı engeller. Kuru zeminde temas etmediğiniz için aşınma olmaz.
Islak ve kuru kaygan zeminler düşme kazalarına neden olmaktadır. Anti-Slip sayesinde artık bu tip kazalar tarihe karışmıştır. Anti-Slip’in uygulaması hızlı ve kolaydır. Uygulamadan hemen sonra yüzey üzerinde yürünebilir. Anti-Slip taş döşemeli yüzeylerin sürtünme kuvvetini arttırarak kaymayı önler. ayakkabıların tabanlarındaki ıslaklık veya nem bile kaymalara sebebiyet vermektedir. EndroSlip uygulanmış yüzeyler ultraviole ışınlarından, tazyikli suyla yıkamalardan, temizlik maddelerinden, ağır yüzey makinelerinden ve fırçalardan etkilenmez.
EndroSlip uygulanmış yüzeylerin ıslak iken kuru olduğu durumdan daha güvenli olduğunu garanti edebiliriz.
EndroSlip asidik bir ürün değildir. Sadece % 15 asit içerir. Bir ürünün asidik sayılabilmesi için %80’den fazla asit içermesi gerekir. EndroSlip çevre dostudur ve bakteri oluşumunu önler. Suyun altında da etkisini korur.
Kayma ve düşme zararlarını önleyip kayma ve düşme sonrası açılabilecek yasal teminat girişimlerini ortadan kaldırır. EndroSlip taş zeminlerin estetik güzelliğini ve desenlerini etkilemeden yüzey boşluklarını değiştirecek kayganlığı ortadan kaldırır.