Spor Sahaları

Asfalt üzeri Akrilik Kaplama-Tenis kortu – Basketbol sahaları – Bisiklet yolları

Toplam 2 mm.kalınlıkta, asfalt zemin üzerine uygulanan, temizliği kolay, su bazlı bir spor saha zemin kaplamasıdır. Orta-yüksek hızda bir sistemdir. Solmaya karşı dayanıklı, UV dayanımı yüksek, Uluslararası Tenis Federasyonu(I.T.F.) onaylı su geçirimsiz-kapalı sistem ve uzun ömürlüdür. Farklı hava ve iklim koşullarına karşı dayanımı yüksektir.

8mm Sbr kauçuk üzeri 7mm. EPDM kaplama – Tenis kortu – Basketbol sahaları Yürüyüş yolları ve Çocuk oyun alanları

Toplam 15 mm. kalınlıkta, esnek, su geçirimli, UV dayanımı yüksek ve derzsiz bir spor alanı zemin kaplamasıdır. Tek komponentli Poliüretan binder ile kauçuk granüllerin karıştırılıp, yerinde döküm şekilde uygulanması ile elde edilen bir sistemdir. İstenilen kalınlıkta uygulanabilir.

Atletizm Pisti zemin kaplaması – Atletizm – koşu yalları

Toplam 13 mm. kalınlıkta, su geçirimsiz, I.A.A.F.(Uluslararası atletizm federasyonu ) onaylı, yüksek çivili ayakkabı mukavemetine sahip sistemdir. Bu sistem Class 1 ve Class 2 sertifikası istenilen projelerde uygulanabilir. Sandwich sistem veya Full PU şekillerde 2 ayrı tip uygulanır.

Kapalı spor salonu kaplaması – Basketbol – Voleybol – Hentbol salonları

Toplam 8-10 veya 12 mm. kalınlıkta, esnek, temizliği kolay, hijyenik, noktasal elastik, çatlama riskini ortadan kaldıran ve ses yankısını absorbe edebilme özelliğine sahip, toz tutmayan ve lokal tamirat imkanına sahip ideal bir kapalı spor salonu zemin kaplama sistemidir.

Alt katman istenilen kalınlıkta Rulo kauçuktan ve üzerine 2mm kalınlıkta çift komponentli self levelling (kendiliğinden yayılan) Poliüretanın uygulanması ile elde edilir.