Zemin Kaplama

POLİÜRETAN BETON
Orta ve ağır trafik ve kimyasal dayanım gereken zeminler için geliştirilmiş, yüksek darbe ve aşınma dayanımlı, yüksek ısı ortamlarında mükemmel dayanım gösteren, mat ve düzgün yüzey bitişli, üç bileşenli poliüretan-çimento karışımı beton kaplamasıdır. Maksimum, mekanik, fiziksel ve kimyasal direnç gerektiren koşullar için önerilir. Gıda ürünleri ve içme suyu ile temas halinde toksik olmayan bir üründür. İç ve dış mekanlarda kullanılabilir.

Yüksek Performanslı Poliüretan Beton Sistemi
Aşınmaya, darbeye ve kimyasallara dayanıklı, yüksek performanslı, reçine esaslı, yekpare zemin kaplaması, kusursuz bir zemin üretmek için tasarlanmıştır.
Bu Poliüretan beton sistemleri , hızlı kurulum ve uzun ömürlü performans isteklerinizi karşılar. Poliüretan betonun nitelikleri arasında, kuvvetli kimyasallara dayanım, sıcaklık ve termal şok direnci, gıda ve kimyasal işleme tesislerinde bulunan zorlu ortamlar için ideal hale getirir.
9 mm’ye kadar kalınlıkta uygulanabilme, çok çeşitli uygulama ve bütçeleri karşılamak için bir kaplamaya kadar çeşitlilik gösterir.

Yüksek ısı direnci
Termal şok direnci
Darbe dayanımı
Endüstriyel deterjan,yağ,şeker,organic asit gibi kimyasallara karşı dayanıklı
Temizlenmesi kolay sorunsuz yüzey
Su bazlı
Hijyenik ve bakteri üremesine izin vermez
Pürüzsüz ve kaymayı önleyici yüzeyler
Nem sorunlu yüzeylerde uygulama kolaylığı
Tozumaz